Wie we zijn

Foto van Erik van Kraaij

Erik Kraaij

Programmanager
06 - 50 63 51 12
e.kraaij@ihw.nl

Gedetacheerd vanuit de Unie van waterschappen

Foto van Rishma Chedi

Rishma Chedi

Medewerker Secretariaat
06 14 42 50 95
r.chedi@ihw.nl

Ingehuurd

Saskia Vos

Saskia Vos

Communicatiemedewerker
06 53 58 61 27
s.vos@ihw.nl

Gedetacheerd vanuit Rijkswaterstaat

Foto van Paul Latour

Paul Latour

Procesleider informatiestromen / persvoorlichting
06 30 10 96 36
p.latour@ihw.nl

Gedetacheerd vanuit Rijkswaterstaat

Janco van Gelderen

Janco van Gelderen

Procesleider Informatiestroom Grondwater
06 52 76 94 95
j.vangelderen@ihw.nl

Gedetacheerd vanuit de provincie Utrecht

Lennaert Denekamp

Lennaert Denekamp 

Procesleider informatiestroom Waterveiligheid
06 12 84 28 30
l.denekamp@ihw.nl

Gedetacheerd vanuit Hoogheemraadschap Hollands Noorderkwartier

John Maaskant

John Maaskant

Adviseur informatiestromen
06 11 44 42 96
j.maaskant@ihw.nl

Gedetacheerd vanuit Rijkswaterstaat

Stephany de Maaijer

Stephany de Maaijer

Wijzigingscoördinator Aquo-standaard
06 53 17 99 93
s.demaaijer@ihw.nl

Gedetacheerd vanuit Rijkswaterstaat

Koos Boersma

Koos Boersma

Informatiearchitect
06 10 35 32 22
k.boersma@ihw.nl

Ingehuurd

Marga Bogaart

Marga Bogaart

Adviseur Aquo-standaard
06 42 75 23 49
m.bogaart@ihw.nl

Gedetacheerd vanuit Rijkswaterstaat

Sigrid Hendrikse

Sigrid Hendrikse

Adviseur Aquo-standaard
06 15 36 74 77
s.hendrikse@ihw.nl

Gedetacheerd vanuit Rijkswaterstaat

Foto van Toon de Rouw

Toon de Rouw

Informatieanalist Aquo-standaard
06 52 50 40 94
t.derouw@ihw.nl

Ingehuurd

foto van Wijnand van Riel

Wijnand van Riel

Informatieanalist Aquo-standaard
06 18 33 22 27
w.vanriel@ihw.nl

Ingehuurd

Foto van Nienke Oosting

Nienke Oosting

Medewerker Servicedesk
06 23 88 40 72
n.oosting@ihw.nl 

Gedetacheerd vanuit waterschap Zuiderzeeland

Hinne Reitsma

Hinne Reitsma

Teamleider Informatiebeheer
06 53 85 28 09
h.reitsma@ihw.nl

Gedetacheerd vanuit Rijkswaterstaat

Martin van Eimeren

Martin van Eimeren

Functioneel Beheerder
06 51 65 28 58
m.vanEimeren@ihw.nl

Gedetacheerd vanuit Waternet

Foto van Elsa Boeve

Elsa Boeve

Functioneel Beheerder
06 86 84 10 46
e.boeve@ihw.nl

Gedetacheerd vanuit het Waterschapshuis

Joost Voortman

Joost Voortman

Functioneel Beheerder
06 21 25 36 25
j.voortman@ihw.nl

Ingehuurd

Eric de Haan

Eric de Haan

Functioneel ontwerper / tester
e.dehaan@ihw.nl

Ingehuurd

Gerard van Reisen

Gerard van Reisen

Informatieanalist
06 10 03 85 41
g.vanreisen@ihw.nl

Gedetacheerd vanuit het Waterschapshuis

Jan Strijker

Jan Strijker

Projectmanager 
06 22 79 58 40
j.strijker@ihw.nl

Gedetacheerd vanuit Hoogheemraadschap Hollandsnoorderkwartier

Jeroen Overbeek

Jeroen Overbeek

Projectleider
06 51 70 40 76
j.overbeek@ihw.nl

Ingehuurd

Christian Breider

Christian Breider

Informatieanalist
06 20 24 74 76
c.breider@ihw.nl

Ingehuurd